Бухгалтерські програми для ФОП

Облікова програма SAS для малого бізнесу – це зручний інструмент для ведення бухгалтерських операцій, який допомагає підприємцям економити час та гроші. SAS дозволяє автоматизувати рутинні операції, виявляти помилки в роботі, оцінювати поточний фінансовий стан і визначати перспективи діяльності. Програма автоматизації бухгалтерського обліку для ФОП спрощують підготовку і зберігання первинних документів, а також скорочують час на оформлення накладних, актів, платіжних доручень та інших форм, в які занесені реквізити. Автоматизація дає можливість знизити витрати на оплату праці бухгалтера і касира, посилити контроль за закупівлями, продажами, рухом товарів і грошей.

Розділ CRM – дозволяе відслідковувати стан замовлень кліентів. Інтеграція месенджера Телеграм. Оперативне інформування про зміни в обліку, та надходжень нових замолень з сайту.

Працювати з SAS зручно!

Облік SAS у підприємця

SAS – простий облік у підприємця (Simple Account System). Метою використання  є надання підприємцю можливості  оперативно отримувати повну інформацію про стан та діяльність свого бізнеса.

SAS – найбільш орієнтована на користувачів, які є власниками невеликих інтернет магазинів, або торгівельних підприємств.

SAS – CRM окремий інтегрований сервіс взаємодії з кліентами, дозволяє ефективно керувати бізнес процесами навіть з одним співробітником, яким є власник підприємства. Повна інтеграція CRM з обліком, дозволяє створювати унікальні звіти щодо оперативної діяльності . Можливість інтеграції з sip-телефонією Asterisk, дозволяє оперативно отримувати інформацію щодо статуса та замовлень клієнта, перед початком розмови, та багато іншого.

Спробувати зараз

Облік SAS у підприємця
Можливості SAS

Можливості SAS

  • Інтегрована CRM з набором функціонала, достатнім для простої взаємодії з клієнтами , інтеграція з Asterisk.
  • Різний рівень доступу користувачів до активних операцій та перегляду документів.
  • Створення користувачів для різних бізнес процесів підприємства , такі як робота менеджера, кассира, складу, служби доставки, та інше.
  • Інтеграція обліку з будь якими зовнішніми додатками , сайтами – дозволяють оперативно взаємодіяти з клієнтами , ставити задачі відповідальним особам та контролювати виконання завданнь.
  • Інтегрованість з мессенджером Telegram , дозволяє оперативно реагувати на події в системі обліку.
  • Імпорт та експорт даних (формат CSV) та інтеграція в бізнес логіку додатків “Приват24”, “Бонд-Делівері”, “Нова пошта”, та інші за потреби

Аналітика постачальників

SAS  – облік для інтерент крамниць. Використовуйте Імпотр прайс листа постачальника, для моментальної відповіді за наявності такого товару у постачальника. Отримуйет відразу дати останнього прайс листа для оцінки актуальності та наявності товара у постачальника. Створюйте таблиці відповідності вашого артікула та артікула постачальника для корректного імпорта прайса постачальника.

Скоротіть час роботи менеджера для формування замовлень у постачальників необхідної номенклатури за відповідними артікулами знижуючі помилки як то і час.